Usnadnění přepravy zboží či materiálu

Přeprava materiálů či výrobků do firmy může být značně komplikovaná, a proto si řekneme, jak ji zjednodušit. Investice do přepravy se rozhodně vyplatí.

Usnadnění přepravy zboží či materiálu

Brána

Vjezdová brána chrání pozemek před zloději a zvěří a je primárně určená k uzavírání vjezdů. Ovšem při výběru si dávejte dobrý pozor, abyste vybrali výrobek vhodný přesně pro Vás. Na výběr máte hned z několika provedení a typů, takže malého sortimentu se rozhodně bát nemusíte. Klasikou jsou dvoukřídlové brány, ale ta zabírají při otevření spoustu místa do prostoru, čímž můžou nešikovně překážet. A proto je mnohem lepší, pokud to prostor dovolí zakoupit kolejnicové. Takže vozidlem do areálu mnohem lépe zajedete, protože na silnici nic nepřekáží. Tyto brány se většinou vyrábí na míru tak, aby přesně pasovali do připraveného otvoru a nic se nemuselo bourat či přestavovat.

vysokozdvižný vozík

Takže výměna staré za novou není vůbec nic složitého. Kolejnice jsou většinou zabetonovány, takže posuv brány je přesný a nehrozí žádné vyklání a podobné nepříjemnosti. K dispozici je spousta provedení, ovšem styl je nejlepší sladit podle nemovitosti či pozemku.

Nakládací rampa

Všechny sklady potřebují, aby materiál proudil z a do firmy co nejrychleji, a proto přes různé betonové můstky a rampy přemisťují vysokozdvižnými vozíky palety rovnou z kamionu. Tohle řešení je nejvíce efektivní, protože za krátký čas se přesune spousta zboží bez námahy. Ovšem co dělat při absenci vhodné pevné rampy? Nejlepším řešením jsou speciální nakládací rampy, jenž vynikají svou mobilitou, takže je můžete podle potřeby neustále přesouvat. Vysokozdvižný vozík tak může jednoduše ze země vjet až na korbu kamionu. Nejčastěji probíhá zvedání rampy pomocí hydrauliky či mechanického pohybu. Ten má speciální bezpečností systém, aby zabránil jakýmkoliv škodám na zdraví či majetku.

převoz sudů

Existuje hned několik provedení, kde si můžete zvolit to nejvhodnější podle Vašeho využití. Když rampa není potřeba, tak ji je možno složit do takového malého kvádru, což zajišťuje dobrou skladnost. Díky těmto zařízením můžete tedy velice rychle a jednoduše provést vykládku či nakládku materiálu.