Pro potěšení

Ženy jsou stvoření vybíravá a jsou rády hýčkány. Není tedy nad to si čas od času nahnat nějaké plusové body a potěšit drahou polovičku nějakou tou drobností. Vás to nezabije a ona si to bude ještě dlouho pamatovat. Místo, aby pak kamarádkám u vína vykládala, že jste zase nechali ponožky na podlaze, vychválí až do nebe vaši pozornost. Inspiraci ale můžete načerpat i na dárek k narozeninám pro kámošku, těchto pět maličkostí prostě potěší každou sukni.

1.    Kvalitní svíčka
Svíčky nemusí být nutně jen dárky „došla mi fantazie, tak jsem zašel do Ikea“, věřte, že většinu žen kvalitní svíčka velmi potěší. Nemluvíme zde ale o ovoněných čajových svíčičkách, ale o výrobcích, které jsou také praktické. Příkladem jsou například svíčky od americké firmy Yankee Candles, které provoní byt na několik dlouhých hodin a vydrží i několik měsíců. Jejich vůně jsou navíc zcela jedinečné a rozhodně nenarazíte na žádnou, která se hodí tak maximálně na toaletu. Vybrat můžete třeba tu, která voní jako čerstvě vyprané prádlo nebo pečení cukroví, nabídka skýtá ale i klasičtější vůně květin a ovoce.

2.    Kniha
Další nudná položka, říkáte si… Pokud alespoň trochu znáte vkus obdarované, máte vyhráno, pokud ale ne, myslete na to, že i kdyby dotyčná nebyla vyloženě náruživá čtenářka, i titulem knihy jí můžete sdělit to, na co si z očí do očí netroufnete. Raději se ale vyhněte titulům jako „Pevné břicho za dva týdny“ a sáhněte po romantice jako jsou například „Milostné dopisy slavných mužů“. Co jí třeba jemně naznačí kniha „Jména dětí“ a co „Lady Fuckingham“?

3.    Poukaz na kosmetiku
Pokud přesně nevíte, jakou kosmetiku vaše blízká používá, není nejlepší nápad jí něco vybírat. Mnohem lépe uděláte, když jí koupíte poukaz do nějakého milého krámku s netradiční, přírodní nebo ručně vyráběnou kosmetikou. Každá dáma, která o sebe pečuje si ráda vyzkouší něco nového.

4.    Dortík
Dortíků není nikdy dost, dortíky miluje každá ať už je to věčná dietářka nebo proslulá mlsalka. Dortík v barevném papírovém košíčku, který má bohatý nazdobený krém je dokonalá malá pozornost, kterou můžete překvapit stejně dobře, jako třeba vyjádřit omluvu. Navíc ho oživte stylovým zápichem a budete zbožňováni.

5.    Design
Darujte nějakou designovou drobnost, kterou by si slečna či paní sama nepořídila. Vyberte brož, přívěsek nebo náušnice. S různými zajímavými materiály se doslova roztrhl pytel, tak určitě najdete něco originálního, co potěší. Šperky se vyrábí například z vinylu, odlehčených kovů, hodinkových strojků, polymerové hmoty nebo třeba z papíru.