Naše rodinná firma k vašim službám

Bydlíte v Praze anebo ve Středočeském kraji? Pak, pokud se u vás doma vyskytl problém, který vyžaduje příjezd rychlé havarijní služby, jsme vám k službám! Jsme u vás už do hodiny od zavolání, a to proto, že moc dobře víme, jakou škodu může způsobit například prasklé vodovodní potrubí.

telefonování

Naše dojezdová vzdálenost vám zaručí, že přijedeme včas a díky profesionalitě našich instalatérů se podaří okamžitě anebo určitě co nejdříve zamezit dalším škodám.

Navíc k tomu nabízíme další služby, které máme již léta prověřené našimi zákazníky, jenž se na nás v nouzi obrátili. Dokážeme si poradit kromě instalatérských prací i s topenářskými pracemi, vyčistit zanesený odpad, provést revizi kanalizace, zjistíme, kde vám uniká voda a také se specializujeme na velmi žádané zednické práce.

Naši mistři „fanky a vodováhy“ mají šikovné a zručné ruce, které dovedou zázraky. Jestliže potřebujete provést ve vašem bytě například opravu omítek, rekonstrukci či menší stavební úpravu, pozvěte naše profesionály, se kterými budete zaručeně spokojeni.

vodováha

Nabízíme spolehlivé řemeslníky, kteří dodávají naprosto profesionální služby za příznivé ceny a v termínu, který jste si sjednali. Ke každému zákazníkovi přistupují individuálně. Provádíme opravy bytových jader, poradíme si s rekonstrukcí každého kalibru, obložíme vaši koupelnu kromě obkladů i smutně postávajícími sousedy, protože takovou koupelnu ještě neviděli! Přesnost, kvalita, čistota!

Naší specializací jsou rychlé výjezdy v případě nárazových havárií. Tu si prostě nenaplánujete, ta přijde v nej nežádanější chvíli. Od toho je tu naše společnost, aby vám pomohla. Jsme na trhu již od roku 1989 a celých dvacet pět let poskytujeme služby zákazníkům, kteří se dovolali před vámi. Ale i na váš telefon čekáme a zaručujeme vám, že dodáváme pouze kvalitní práci, za kterou si ručíme.