Zkuste návštěvu v Barber shopu

Moderní doba s sebou přináší i nové styly. Pánové měli ve zvyku navštěvovat klasická kadeřnictví, kde jim stačil jednoduchý krátký střih. Moderní salony pro muže ale nabízí více než jen úpravu vlasů. Budete se zde cítit jako opravdový gentleman. Myšlenka barber shopu se u nás objevila o něco později než u našich zahraničních sousedů, kde s touto službou začali daleko dříve.
holící potřeby
Řada těchto podniků nabízí i poradenství ohledně správné a vhodné úpravy vousů, pleti, či vlasů. Takže pokud nevíte, který střih by vám zrovna seděl nejlépe , určitě se neváhejte zeptat, nebo se přímo nechte inspirovat v rukou odborníků. Prostředí barber shopu je obvykle velmi luxusní, často zde najdete také bar, kde si můžete nabídnout z několika kvalitních produktů jako je whisky, rum, ale i obyčejná káva či doutník. Občerstvení bývá u většiny salonů v ceně. Typickými nástroji kadeřníků (holičů) jsou břitva, štětka a mýdlo. Divíte se? Je to klasika, barber shopy si totiž zakládají na starém známém a ověřeném způsobu. Klasické žiletky tu tedy většinou nenajdete, ale žádný strach, personál je pro tyto služby skvěle vyškolený.
holení vousů

Péče, která z vás udělá opravdové může

Co tedy v nabídce služeb najdete? Kromě stříhání vlasů a úpravy vousů se také můžete těšit na úpravu obočí a zastřihnutí chloupků v uších nebo nose. Součástí je také aplikace pleťové masky, či peelingová masáž obličeje a parafínový zábal rukou. Tedy téměř veškerá péče na jednom místě. Další nabízenou službou je barvení šedin vlasů, či vousů a jako bonus? Kvalitní kolínská, která podtrhne váš vzhled.
účes afro
Většina barber shopů nabízí služby stříhání a holení dohromady. Neobvyklou záležitostí je i čištění kožených bot, včetně kartáčování, krémování a leštění. Takže pánové určitě neváhejte.
Je možné si zakoupit i dárkový poukaz. Ceny se pohybují nejčastěji v rozmezí stovek korun, za kompletní služby můžete zaplatit i o něco více.