Víkendové zážitkové akce

Hledáte jedinečný dárek pro rodiče, aby si odpočinuli a unikli všednímu stresu? Nebo sami hledáte únik od běžné reality. Krásná příroda, památky, wellness a odpočinek. Zažijete kouzelný víkend nebo celý týden podle toho co si zvolíte. Hotel Galant v Mikulově https://mikulov.galant.cz/kalendar-akcinabízí jedinečné výhodné balíčky. Speciální nabídky záživných víkendů od valentýna s krásným reprezentačním plesem, přes masopustní víkend plný legrace a jedinečných masopustních masek a zvyků, po velikonoční radovánky s tradicí nebo prodloužené májové pobyty.
masopustní průvod
Darovat můžete dárkové poukazy, které se pohybují od pěti set do tří tisíc korun. Záleží jen na vás, jak blízkou osobu máte rádi a co vše jí dopřejete. Hotel nabízí krásné a moderní pokoje. Pokoje jsou ve třech provedeních. Rodinné, Deluxe a Standard. Pokoje jsou vybaveny minibarem, trezorem, televizí, a když přijedete i se svým mazlíčkem připravíme pro něj pohodlný pelíšek. V hotelu si krásně odpočnete ve wellnessovém centru. Děti se zabaví v bazénu a vy můžete využít střešní vířivé vany s odpočinkovým prostorem. Nebo můžete navštívit odborníky, kteří se postarají o vaše tělo. Máme tu speciální maséry, kteří nabízí své služby. Komu nevyhovují masáže, může se podrobit zábalům. V nabídce jsou jílové, rašelinové a parafínové zábaly.
odpočinek ve wellness
Dále se můžete oddat perličkovým koupelím, saunovému světu. Saunový svět nabízí infrasaunu, suchou saunu a parní saunu. Některé dámy navštěvují náš hotel díky omlazujícím procedurám. Máme speciální nabídku jak bojovat s celulitidou. Profesionální kosmetické postupy pro ošetření pleti a pokožky. Nabídku pedikúry a ošetření nohou. Hotel toho nabízí opravdu hodně a vybere si každý od dětského blbnutí v zábavném bazénu, přes odpočinek a prohřátí těla ve wellness, po kosmetické zkrášlení. Neváhejte a navštivte náš hotel.