3 důvody, proč si domů pořídit trampolínu!

  1. Spalovač tuků

Skákání je skvělý aerobní sport. Zapojuje se při něm obrovské množství svalů, dokonce i těch takzvaných hlubokých svalů, které se člověku poměrně těžko posilují. Aerobní pohyb znamená, že je to pohyb, které je zaměřeno na srdce a jeho zátěž. Vysoká srdeční frekvence napomáhá spalování a odbourávání tuků. Navíc vysoká srdeční frekvence vydrží i několik hodin po sportovním výkonu, takže vlastně budete spalovat i v tu chvíli, kdy už nebudete mít žádnou fyzickou zátěž. A samozřejmě to není jen o odbourávání tuků. Posílí Vás to také po fyzické stránce.
Mezi další aerobní sporty patří například běh, plavání, jízda na kole a mnoho dalších.Trampolína s ochranou sítí

  1. Zábava

V minulém bodě jsme si uvedli, proč je skákání dobré pro Vaše zdraví. Nyní si však ukážeme, proč je to dobré i pro Vaši psychiku. Tak především, stejně jako každý jiný sport, se Vám při skákání uvolňují hormony štěstí – endorfiny, což znamená, že jakmile začnete aktivně dělat nějaký sport, budete se cítit mnohem lépe. Bohužel, většinu lidí moc sportů nebaví ani tak.
Na skákání je zároveň úžasné, že je pro všechny věkové kategorie stejně zábavné. Pokud Vás se Vám takzvaně dostane pod kůži, zjistíte, že to nemusí být jen o skákání, ale můžete se naučit i různé triky (frontflipy, backflipy, a mnoho dalších).

  1. Je to drahé

A nakonec, přiznejme si to. Stejně jako časté a pravidelné navštěvování posilovny, je i návštěva jump-center poměrně drahým koníčkem. Pokud to opravdu myslíte vážně, bude pro Vás výhodnější koupit si pořádnou trampolínu. Ano, můžete do ní investovat i 20 tisíc, ale časem se Vám opravdu vyplatí. Nezapomínejte však, že všechno má svá rizika, proto byste ani zde neměli podcenit ochranu a bezpečí a společně s trampolínou si koupit přinejmenším ochranou síť. Kvalitní jsou například ochranné sítě na trampolíny GoodJump.kluk na trampolíně