Pořiďte si nový domov snadno a rychle

Bez zbytečných nákladů a bez dlouhého stavebního vyřizování. Chcete mít dům na svém pozemku? Na holé louce, kde vyroste krásný a skvostný dům, o jakém jste kdy snili? Jak to ale vymyslet, abyste se nezatěžovali zbytečnými starostmi? Nechcete si nechat postavit dům, protože to stojí spoustu peněz a nemáte jistotu, že Vám daná firma kvalitně vše vyrobí a zajistí? Pokud byste pracovali sami, tak to naopak vezme mnoho času a zabere to hodně práce.

závěsy u postele

Svépomocí je to zkrátka nemožné, pokud potřebujete bydlet rychle. Jaké je tedy ještě jiné řešení? Je vůbec nějaké? Ano samozřejmě, že existuje ještě i jiné řešení! Tím je mobilheim Praha. V našem centru zajistíme jakýkoliv typ domu. Vždy bez zbytečných starostí nebo zdlouhavého vyřizování stavebního povolení a mnohých dalších potřebných formulářů a podkladů, které byste při stavbě domu museli mít.

§ Navíc Vám dům vlastně vyrobíme na míru. Můžete dokonce využít našeho konfigurátoru, který je zde pro Vás, abyste si sami mohli navrhnout, jak to ve Vašem budoucím domě má vypadat.

Nízkoenergetické domy se vždy vyplatí

Existují typy, ve kterých se dá bydlet celoročně. Mezi další se řadí domy, které jdou i zkolaudovat. Dostanete číslo popisné a můžete v nich bydlet jako v běžném klasickém rodinném domě. Mezi další typy se řadí sezónní stavby, ve kterých můžete přebývat na zahradě, hodí se místo chaty či chalupy, nebo je můžete využít jako pracovny.

hezký ventilátor

Mít vlastní kancelář, pokud v něčem podnikáte, jistě není na škodu a rozhodně se tohoto typu obydlí dá takto snadno, skvěle a pohodlně využít. Každý dům se Vám může přizpůsobit, stačí vědět, jak jej chcete používat nebo za jakým účelem. Jestli pro každodenní bydlení (celoroční typ, klidně i dřevostavba) nebo zde budete přebývat jenom pracovně (můžete využít menší obydlí).

S námi máte zajištěné i jakékoliv opravy, servis a úpravy terénu před dovezením. Doprava je pro nás samozřejmostí, takže Vám dům přivezeme až na místo určení a to profesionálním řidičem, který je zkušený a plně proškolený.