Elegantní, moderní i hravé

Asi vám nesdělíme žádnou novinku, když poukážeme na skutečnost, že rekonstrukce postarších domů je dnes velmi nákladnou záležitostí. Noví majitelé velmi často raději volí novostavbu, na místě původního domu, nebo zakoupí zcela připravený stavební pozemek. V takovém případě mají možnost rozvrhnout si vnitřní dispozici domu podle svých představ a rozhodovat o každém detailu v domě.

modrá rezidence

Elegantní styl

U moderních interiérů vždy dbáme na to, aby jejich vybavení bylo v souladu s novými trendy. V současné době je duch bydlení ovládán minimalismem a snažíme se, aby všechny detaily spolu vytvářely příjemné prostředí, avšak v nenápadných a tlumených barvách. Převládají jednoduché tvary, vítaná je bílá, šedá a krémová barva. Nezapomínejte na tento trend už při plánování budoucí stavby. Například vzhled vypínačů a zásuvek definujete stavební firmě mnohem dříve, než máte možnost začít byt zařizovat. Ať vše ladí v jeden celek!

moc elektřiny

Moderní i hravé

Zařizujete nový, moderní interiér a došlo i na nové rozvody elektřiny. Trošku vás mrzí, že současný trend bydlení postrádá více barevnosti. Nemusíte zoufat. Na malých detailech a drobných doplňcích je barevnost povolena i v minimalistických domácnostech. Drobný a zajímavý detail mohou tvořit například vaše vypínače z řady unica colors. Jejich provedení je zcela v souladu s požadavky na elegantní vzhled avšak nechybí jim trocha hravosti. Mohou být právě tím osvěžujícím a zajímavým detailem, který pro své bydlení hledáte.

V širokém sortimentu naleznete vypínače mnoha provedení a to jak v jednobarevném, tak v zajímavém barevném provedení, nebo s nápaditým rámečkem. Moderní vypínače snadno sladíte s ostatním zařízením ve vašem interiéru. A protože jsou nabízeny za velmi výhodné ceny, rozhodně nemusíte otálet s jejich objednáním. Vyberte si co nejdříve a již brzy budou zdobit váš nový domov.