Nestresujte se a nechte to na odbornících


Stěhovat se, to vždycky znamená významnou životní změnu. Stěhujete se od rodičů do svého prvního bytu. Stěhujete se ze svého prvního malého bytu k partnerovi či partnerce, když se chystáte žít společně. Stěhujete se s partnerem či partnerkou do většího bytu, když se chystáte založit rodinu. Stěhujete se sami či s partnerem či partnerkou do menšího bytu, když děti odrostou a Vám stačí menší byt, abyste platili nižší nájem a energie. Každé takové stěhování provází velké očekávání a také nevýslovný stres.

chlapec v krabici


Stěhovat se to obnáší nesmírné množství starostí. Jen těch věcí. Nábytek, elektronika, oblečení, knihy, vybavení. Je toho skutečně mnoho. Navíc musíte dát do pořádku původní byt a ten budoucí si upravit k obrazu svému. Je to skutečně náročné a mnozí lidé to snáší velmi obtížně. Kromě stresu jsou to samozřejmě také nadstandardní výdaje a člověk se dívá, kde by ušetřil.

doručování krabic


Nešetřete na nepravých místech


Rozhodně není dobrý nápad šetřit například na stěhovací firmě. Určitě je lepší se obrátit na odborníky, než to zvládat svépomocí za pomoci přátel a vypůjčené dodávky. Ano jsou to výdaje navíc, ale na druhou stranu celkové výdaje jsou natolik vysoké, že faktura za stěhování se v ní celkem ztratí. Je lepší se uskromnit v následujícím měsíci, než si přidělávat zbytečné starosti. Nechte starosti na těch, kteří vše vyřídí za Vás, a Vy prostě jen přijdete a bude vše hotové. Můžete se vyhnout zbytečnému stresu.Určitě to stojí za to.

lepenkové boxy

 


Co byste měli očekávat


Od kvalitní stěhovací firmy můžete očekávat tyto služby:


  • stěhování firem a kanceláří

  • stěhování nadměrných břemen

  • vyklízení nemovitostí a následný odvoz do sběrného dvora

  • montáž a demontáž nábytku

  • balicí servis

  • stěhování v rámci celé České republiky, Evropské unie, Evropy i mezikontinentální stěhování

  • reálná kalkulace (částka za kalkulaci zhruba odpovídá celkové částce na faktuře)