Jak na dětské oslavy


V našem století se pořádají dětská párty, která si nezadají s velkou společenskou událostí. Oslava musí být do posledního detailu naplánovaná, všem kamarádům se zasílají pozvánky a zajistit se musí spousta jídla a pití. Někdy dokonce nechybí ani hudba a pro každé dítě malý dáreček. Je jisté, že taková oslava, která navíc ne vždy je pouze na zahradě, ale často i v různých rodinných centrech, zábavných parcích nebo restauracích, rodičům pěkně vybílí peněženku. 
 narozeniny holčičky
TLAK OKOLÍ
Dětská narozeninová párty, která se někdy téměř podobá malému svatebnímu veselí, vypadá někdy spíše jako trumfování dospělých. Jako není přijatelné, aby sousedi měli lepší auto nebo lépe zařízený byt, tak není přece možné, aby sousedovic Anička měla lepší a větší oslavu než náš Honzík. A šesté (páté, sedmé, desáté) narozeniny, ty se přece musí oslavit se vší parádou. Jen málokdo si přizná, že jde vlastně o takový obchod a tradici, které vznikají zcela nenápadně.
Vaše dítě je na takovou akci pozváno svými kamarády a vy přece víte, že se sluší pozvání oplatit. Ale s tím, jak děti rostou, se jejich okruh kamarádů rozšiřuje a protože všichni, často i s doprovodem rodičů, se do vašeho bytu nevejdou, je třeba vymyslet vhodné místo, a to ještě takové, kde nikdo zatím žádnou oslavu neměl. Na konci takových párty mohou být unavené matky, přejeděné děti a pořádný binec.
 rodinný výlet
RADOST MŮŽE MÍT TISÍCE PODOB
Pro děti je důležité, aby jejich narozeninový den byl den nezapomenutelný. Určitě budou mít pocit, že patřil jen jim, když si budou smět vybrat pár opravdu nejlepších kamarádů a vzít je podle ročního období na výlet, třeba vláčkem a jen s batohem, do bazénu, na brusle nebo na boby či jen do lesa. Možností, které nezruinují vaši peněženku a ve vašich dětech zanechají přesto pocit výjimečnosti, je mnoho.Připravte zábavu bez stresu a se svým vlastním originálním přístupem!