Co má dělat problematický žadatel?

Pokud si člověk potřebuje půjčit nějaké ty peníze, záleží jeho úspěch často hlavně na tom, nakolik dokáže vyhovět požadavkům toho kterého poskytovatele půjček. Protože žijeme v nejisté době a každá z finančních institucí tak chce mít jistotu, že se jí její rozpůjčované jmění zase v pořádku vrátí, že na tom neprodělá.
americké dolary
Když má tudíž žadatel vcelku vysoké příjmy, dobře vypadající daňové přiznání, čisté registry dlužníků a jiné přednosti, může si být téměř jist, že mu vyhoví dost možná i úplně všude. Ovšem i on si musí logicky vybírat, na co vsadit, protože někde je vyhovění požadavkům poskytovatele jednodušší a jinde složitější, někde to obnáší více a někde méně papírování a dokládání toho či onoho, někde je schvalování rychlejší a jinde se vleče, někde se nabízené peníze prodraží více a někde méně,… Zkrátka není půjčka jako půjčka.
A pokud jedinec není právě z řad ideálních žadatelů, má to ještě o poznání těžší. Protože ten nejenže musí dokládat totéž co dokonalí klienti, ale navíc se musí velice často potýkat s odmítnutím. A nejednou se dokonce zdá, že mu nikde nevyjdou vstříc.
Což ale není až tak docela pravda. Jistě, v bankách se člověk s nízkými doložitelnými příjmy, záznamy v registrech, dluhy a exekucemi se zlou potáže, ale i pak ještě naději má. Tomu totiž určitě bude vyhovovat americká hypotéka bez dokládání příjmů.
peníze povznášejí
Jistě, i nebankovní instituce mají svá pravidla, ovšem těm zdejším lze velice snadno vyhovět. K získání právě této ‚americké‘ pomoci totiž stačí jenom mít nemovitost, již by bylo možno dát do zástavy coby záruku za vrácení oné půjčky, a prokázat, že bude mít dlužník z čeho splácet, a je to.
Pak už si stačí jenom požádat, a to vyplněním jednoduchého formuláře na webu a zasláním požadovaných fotografií nemovitosti e-mailem k posouzení, a je to. Během čtyřiadvaceti hodin je jasné, bude-li půjčka poskytnuta, a jakmile je vše doloženo a smlouva podepsána, jsou peníze k mání. Za přímo ideálních podmínek, jaké by žadateli v nesnázích jen tak někdo nenabídl.
A to je skvělé.