A samozřejmě řádně uskladnit

Naštěstí jste již předem uvažovali a nakoupili nemovitosti, které máte nyní možnost použít k uskladnění materiálů a komponentů na vaši podnikatelskou činnost. Samozřejmě, že vaše prostory k uskladnění musely projít náročnou rekonstrukcí. Nyní již zjišťujete, že moc peněz na firemním účtu nemáte. Není problém, chybějící finance si přece půjčíte. A budete připraveni na současné problémy, a to díky tomu, že máte oproti jiným firmám možnost dodat do nových skladovacích prostor uvedené komponenty a materiál, který buď z různých příčin již není k sehnání, nebo je strašně drahý. Ale vy víte, že ceny všeho neustále rostou, a to spolu s inflací.

peníze půjčené

Takže jste se rozhodli, že nebudete váhat a finanční prostředky si vypůjčíte. Potřebujete je, moc peněz vám po nakoupení nemovitostí nezůstalo. A vy je potřebujete k nákupu a k uskladnění materiálů a komponentů na vaši podnikatelskou činnost. Takže v bance jste již byli o půjčku požádat. Ale zde jste narazili. Bankovní úředníci vám totiž odmítli půjčit tolik potřebné finanční prostředky. Zjistili totiž, že máte nějaký starý dluh na pojištění. Ale to vám nevadí, vy totiž víte jednu věc. A to je možnost požádat o produkt, který se jmenuje americká hypotéka bez doložení příjmu.

peníze na hypotéku

Ano, o tento produkt požádáte u nebankovní společnosti, kde nebudou kontrolovat ani výši vašeho příjmu. Ale to není všechno. Uvedená nebankovní společnost nebude kontrolovat váš bankovní i nebankovní registr. Můžete využít jejich nabídky na hypotéku na různé uplatnění. Například na vyplacení dluhů či exekucí. Není zde žádný problém. Takže máte možnost si finanční prostředky rychle vypůjčit. A do svých firemních skladovacích nemovitosti, máte nyní možnost nakoupit a uskladnit materiály a komponenty na vaši podnikatelskou činnost. Ano, ty materiály a komponenty, které již nyní jsou buď velmi drahé, nebo již bohužel nejsou moc k sehnání.