Získejte svou erekci zpět


Co se týče mužů, často jejich problém v sexuálním životě pramení z nedostatečné erekce, nebo z toho, že nejsou erekce vůbec schopni dosáhnout. Není to nic neobvyklého zejména, jak muž stárne. A rozhodně to není něco, za co byste se měli stydět. Věřte, že určitě znáte několik dalších mužů, kteří mají se svou erekcí problém, jen o tom nemluví. Problémy s erekcí ale nejsou nic, co by nemělo řešení, na rozdíl od spousty dalších nemocí. Buďte tedy v klidu. Pokud vás tyto problémy trápí delší dobu, měli by vaše další kroky směřovat k lékaři. Ten vám může pomoci odhalit důvod, proč vaše erekce stagnuje, a taky vám může předepsat léky, které vám v tomto směru pomohou.

pilulky

Například viagru. Prodej viagry kamagra-pro.online je v České republice zcela legální, takže se nemusíte bát, že byste sháněli nějaké zakázané léky. Viagru vám poskytne každá lékárna, ovšem je pravda, že až po tom, co jim dáte předepsaný recept. Doktor vám musí nejprve viagru předepsat, a až potom si ji můžete vyzvednout. Užívání pak záleží na předpisu doktora. Rozhodně byste ho neměli překračovat. Je vhodné užívat viagru každý den? O tom, jak moc je to vhodné bychom mohli polemizovat, ale není to zakázané nebo nedoporučované.

viagra

Určitě byste ale neměli užívat více, než jednu tabletku za 24 hodin, a to i když máte předepsanou nejnižší možnou intenzitu léků. Důrazně se nedoporučuje brát více tabletek naráz. Lékař vám předepsal léky s množstvím aktivní látky z nějakého důvodu. Pokud máte pocit, že je pro vás tato dávka nedostatečná, obraťte se na něj, aby vám dávkování upravil. Tabletku si vezměte několik desítek minut, nejlépe hodinu před tím, než budete mít pohlavní styk. Erekce by vám měla vydržet asi dvě až tři hodiny. Pokud bude trvat déle než čtyři, bude bolestivá a nepříjemná, jedná se o vedlejší účinek a měli byste vyhledat lékařskou pomoc.