Utečte na chvíli od reality k únikové hře

Možností, jak aktivně a smysluplně trávit volný čas je v dnešní době opravdu spousta. Každý si tak může najít to svoje, co ho baví a čím se dokáže odreagovat. Protože právě ono pravidelné odreagování je důležité k tomu, abychom se nesložili z přemíry povinností a abychom dokázali alespoň na nějakou dobu nemyslet, jaké starosti a povinnosti na nás čekají.

symbol exit

Odpoutejte se na jedno odpoledne od všedních starostí a vyměňte je za nevšední zážitek. Pokud máte rádi výzvy a líbí se vám zkoušet nové a doposud nepoznané aktivity a chtěli byste strávit váš volný čas nějakým zajímavým způsobem, pak zkontaktujte pár vašich přátel a vyrazte si vyzkoušet některou z únikových her, které jsou v poslední době opravdu hodně populární a není se čemu divit.

Exit game neboli úniková hra spočívá v tom, že během stanoveného časového limitu 90ti minut se musíte pokusit opustit danou místnost, ve které se nacházíte. Vybrat si můžete hned z několika typů her, a to s horrorovou nebo detektivní tématikou.

Zažijte hodinu a půl strávenou luštěním rébusů a úkolů, které vás díky správnému rozluštění budou posouvat dál směrem k včasnému opuštění místnosti. Stihnete ve stanoveném časovém limitu uniknout? Spojte vaše síly společně s přáteli dohromady, zapojte mozkové buňky a vrhněte se do logické a napínavé hry, která vás odpoutá od starostí všedních dní.
tajemná místnost

Darujte originální poukaz na některou z únikových her

Chcete někomu darovat nevšední zážitek a možnost aktivního strávení volného času? Pak je právě poukaz na některou z únikových her skvělým nápadem, kterým určitě obdarovaného potěšíte a nabídnete mu tak skvělou možnost, jak strávit volný čas.

Zúčastněte se napínavé únikové hry nebo ji někomu darujte a dopřejte tak sobě nebo ostatním opravdu nevšední a originální zážitek, který se vám na dlouho vryje do paměti.