Přírodní řešení údržby bazénové vody, zkuste mořskou sůl

Chcete bazénovou vodu udržovat šetrněji? Mnohým z nás, a především pak dětem, klasické chemické přípravky na údržbu vody nesvědčí. Běžně používané chlorové přípravky mohou být dráždivé a mnoha lidem vadí zápach. Nehodí se pak pro citlivou pokožku.
Pokud tedy máte kůži citlivou nebo řešíte nějaký kožní problém, hledejte pro údržbu bazénové vody jiné a šetrnější varianty. Dobrou alternativou může být třeba mořská sůl. Použití je snadné, ovšem neobejdete se bez speciálního zařízení, salinátoru.salt

Nezapomínejte na použití salinátoru

Salinátor je třeba, předejdete tak poškození kovových částí bazénu a použitá sůl bude fungovat, jak má. Při použití doporučeného množství 5 kg na 1 m3 se bez tohoto zařízení neobejdete.
S mořskou solí nebude voda cítit ničím chemickým a pro vaši pokožku to bude mnohem zdravější varianta. Lze tak předcházet mnoha obtížím a i pro děti bude takto upravená voda přijatelnější.
Nabízíme vám několik opravdu kvalitních produktů, ze kterých můžete vybírat. Jedná se o produkty pocházející výhradně z EU.
· Vatel – pocházející z Portugalska
· Margharita – pocházející z Itálie, ve špičkové kvalitě
· Mořská sůl – pocházející z chorvatských vod, v potravinářské kvalitě

Spojte příjemné s užitečným

Chcete-li si v létě užívat příjemného koupání a průzračné vody ve vašem bazénu a zároveň chcete eliminovat zápach používané chemie nebo chcete jen udělat více pro své zdraví a spojit příjemné s užitečným, vyměňte klasické chemické přípravky za alternativní produkty. S mořskou solí bude váš bazén připomínat moře. Vyhnete se navíc i možným nežádoucím účinkům v podobě podrážděné pokožky či bolesti hlavy, kterou může někomu typický zápach chloru způsobovat.
Použití přírodnějších alternativ je naprosto bezpečné a stejně účinné, netřeba se obávat, že se voda rychleji zkazí. Pamatujte ale na to, že potřebujete speciální příslušenství.water