Pomůžeme vám zhubnout

Hubnout můžete kdykoliv
Trápí vás nadváha, a chcete s ní konečně zatočit? Zvládnout to můžete i sami. Stačí si přečíst všechny potřebné informace, samozřejmě je dodržovat, a potřebujete notnou dávku odhodlání. My se zabýváme hubnutím a udržováním zdravé váhy již několik let, a najdete u nás mnoho podpůrných pomocníků, kteří mohou vaši snahu urychlit. Ketomix
https://www.bmikalkulacka.cz/ketonova-dieta/ketomix/ je krok správným směrem v cestě za novým tělem.

břicho měření centimetrů

S čím vám pomůžeme?

Spočítat si BMI. U nás hned zjistíte, jak jste na tom se svou postavou. Jednoduše zadáte výšku, váhu a věk, a hned uvidíte výsledky.

Najdete u nás zdravá jídla, která vám pomůžou sundat přebytečná kila. Nabízíme pečivo, pudinky, polévky a kaše, nápoje, pomazánky, omelety a sladkosti, omáčky, palačinky a přílohy – zkrátka veškeré jídlo, které většina lidí běžně jí, jen ve zdravé variantě.

Připravíme vám kompletní teto stravu. V balíčcích najdete všechno, co potřebujete – kompletní menu na delší dobu.

Dietní plány. Pokud se chcete vydat jinou cestou, například nízkosacharidového stravování, pomůžeme vám i s tímto.

Proteiny. Proteiny jsou při redukci váhy velmi důležité. U nás najdete mnoho příchutí koktejlů, které vás zasytí.

Abyste zhubli jednou provždy, musíte si opravdu hlídat jídlo. Bez zdravějšího jídla se bohužel neobejdete. Pokud nemáte čas na vaření, nebo se vám prostě nechce, u nás najdete keto jídelníčky. Co v nich je?

zdravá snídaně

  • Kaše
  • Omelety
  • Těstoviny
  • Housky
  • Pudink
  • Polévky
  • Koktejly

Vše stačí smíchat s vodou, a máte k dispozici zdravé jídlo s dostatkem živin, které vás zasytí, a po kterém nebudete mít potřebu vyhledávat například sladkosti. Snižte cukry a vylučte ze svého jídelníčku nezdravá jídla. S našimi jídly ušetříte čas, protože je stačí jen smíchat s vodou, a ušetříte si i přemýšlení nad sestavením jídelníčku. K tomu přidejte pohyb, a uvidíte, jak půjdou kila snadno dolů.