Peníze na cokoliv

Jestliže na vás dolehla finanční nouze a vy nutně potřebuje vypomoci, pak se můžete obrátit na nějakou instituci, která vám s tímto problémem pomůže. Jenže s bankami bývá někdy problém. Stačí nějaká maličkost a od připravované transakce couvnou. Není nutné hned si zoufat. Stačí najít nějaké vhodné náhradní řešení. Tím může být americká nebankovní hypotéka. Tuto možnost využívají klienti, kteří mají například záznam v registru nebo příliš malý příjem.

hypotéka

  • Osobní finanční krize se totiž mnohdy stane klecí, ze které není jen tak lehce možné vyklouznout.
  • Do dluhové pasti se také dostávají lidé, kteří uzavřeli smlouvu na nevýhodné půjčky nebo zástavy.
  • Postupem času se jejich problém natolik prohloubí, že jim může hrozit i exekuce.

Proto je potřeba tyto problémy řešit opravdu zavčasu. Nebankovní hypotékou můžete tedy nejen získat hotovost, ale také vyplatit zmíněnou exekuci nebo refinancovat nevýhodné půjčky a zástavy. Refinancování znamená splácet současnou hypotéku hypotékou nově uzavřenou, která bude mnohem výhodnější.

ekonomika

Půjčka bez nepříjemných otázek

Mnoho klientů běžných bank má tu zkušenost, že jim byl pokládán dotaz, na co si to ty peníze vlastně chtějí půjčit. Pokud se obrátíte na instituci, která poskytuje americkou nebankovní hypotéku, tohoto dotazu se obávat nemusíte. Zapůjčené finance můžete použít libovolným způsobem. Možná právě proto, že je to půjčka bezúčelová, byla tolik oblíbená v Americe. A také proto dostala svůj zajímavý název. Tato hypotéka je založena na tom, že klient zastaví svou nemovitost po dobu splácení úvěru.

  • Pokud zvolíte přímo americkou hypotéku, pak můžete dostat https://www.rb.cz/osobni/pujcky/osobni-pujcka za svou nemovitost až devadesát procent odhadní ceny.
  • U nebankovní hypotéky se bude jednat o sedmdesát procent.

Doba splatnosti je třicet let, ale nic nebrání tomu, abyste se svého závazku zbavili dříve.