Obývací stěny pro moderní bydlení

Obývací pokoj býval ještě před pár desítkami let místo, které bylo velmi málo frekventováno a velmi střeženo paní domu. Do tohoto místa byli vpouštěni členové domácnosti pouze za účelem sledování televize, nebo o významných rodinných událostech. Také nábytek, včetně zmiňovaného televizoru býval chráněn spoustou deček a přehozů, takže téměř nebyl vidět.
Interiér designového obývacího pokoje
Současná doba naopak klade důraz na propojení kuchyní s jídelními kouty a obývacím pokojem tak, aby rodina mohla sdílet svůj čas společně. Vybavení interiéru se stalo plně funkčním, za použití zajímavých materiálů a prvků korespondujících s nejnovějšími trendy v oblasti nábytku. Mnozí z nás se proto začínají zbavovat starých oprýskaných kousků a poohlížejí se po něčem svěžím, po něčem, co by rozzářilo jejich obývák. Jedním z takových prvků, jsou kromě sedací soupravy moderní obývací stěny, jejichž pořízení nemusí být žádným problémem.V našem obchodě naleznete řadu typů a variant, které se snadno přizpůsobí vaší představě, interiéru i kapse. Vybírejte například sestavy, které jsou velmi variabilní, disponují spoustou úložného prostoru a lze je poskládat dle vašich potřeb.
Interiér luxusně zařízeného obývacího pokoje
Z materiálů si naši zákazníci oblíbili například
dub sonoma s velmi zajímavou barvou a kresbou, který také vyniká v kombinaci s bílými částmi dvířek, či zásuvek. Na své si přijdou i milovníci černé, nebo klasicky bílé varianty, pro které máme v nabídce stěny ve vysokém lesku. Výrobci nezapomínají ani na prvky skla, které osazují do částí dvířek některých skříněk a komod. Velmi žádané je také působivé osvětlení těchto prosklených vitrín led páskami, které lze přiobjednat spolu s nábytkem.
Přeměňte svůj domov do podoby, která zútulní a oživí váš obývací pokoj, v němž se celá rodina i vaši známí budete scházet, dělit se o své každodenní radosti a sdílet společný čas.