O zábavu se vám postará laser game

V dnešní době je čím dál tím více důvodů k tomu, abyste takzvaně vypnuli a dopřáli si relax a zábavu, která by vás vytrhla ze všech povinností a práce, kterou denně vykonáváte. Přemýšlet však nad dokonalým programem nemusíte věčnost, protože vám dnešní nabídka novodobých her přinese několik možností k tomu, jak váš čas využít naplno.
Laser game Praha je ideálním řešením, jak se na chvíli odreagovat a dopřát vaší mysli přesně ten druh odpočinku, po jakém toužíte. Sestavte si tým hráčů, kteří by s vámi do hry s laserovou zbraní šli bez váhání a vydejte se do Lazerfun za dobrodružstvím, na které nezapomenete.skupina

Vybírat můžete ze 2 arén

Laser game se odehrává v aréně, která je přizpůsobená tomu, aby byla hra dynamická a po všech stránkách zábavná. V Lazerfun si můžete vybrat jednu ze 2 arén, které jsou k dispozici pro všechny, kteří netouží po tom, sedět doma na gauči. Labyrint vaší partě hráčů a protivníků nabídne dokonalou hru v prostředí neonového osvětlení a v bludišti, ve kterém nebude snadné se vyznat, ale ani zaútočit tak, aby vás někdo zasáhl. Tato aréna je dostatečně velká i pro větší skupinu hráčů a z toho důvodu i ideální pro firemní akce nebo dětské oslavy.
Aztécké chrámy vám přinesou netradiční hru, která se bude odehrávat i ve venkovním prostředí, kde nalezete mnoho stromů a džungli, do které se můžete schovat.I když je tato aréna o něco menší než Labyrint, poskytne vám adrenalin a zábavu, na kterou nezapomenete.
K dispozici budete mít nabídku 11 her, ze kterých si můžete vybrat jednu dle vašeho gusta a úrovně obtížnosti.IMG_8106ps

Pravidla hry a její průběh

Na začátku hry dostanete speciální vestu, která bude zachytávat zásahy z laserové pistole. Tyto zásahy nejsou nijak bolestivé, protože paprsky, které zbraň vydává, zaznamenáte jenom díky vaší vestě, která vás na nich světelně upozorní. V případě, že vás protivník zasáhne na všech místech, hra pro vás končí.