Nejvýznamnější životní událost

Jestli si nejste jisté, že dokážete sama uspořádat svůj den tak, aby byl podle vašich představ a zároveň vkusný, můžete se obrátit na nějakou svatební agenturu, která je tu právě proto, aby vaše svatba byla co nejdokonalejší.

Není to ale nezbytně nutné. Vlastní nápady, objednávání květin, výběr svatebního oznámení, to všechno můžete zvládnout jen s partnerem po boku.
šest sklenic šampaňského

Šaty a prstýnky jsou pro nevěstu tím nejdůležitějším. Na výběr toho prvního si pozvěte tu, které důvěřujete, ať už je to matka, sestřenice, sestra, nebo kamarádka, která vám půjde za svědka, ale hlavně si nenechte vymluvit šaty, ve kterých se sama cítíte nejlépe. Možná uslyšíte slova, že nějaká krajka je tam navíc, nebo že máte příliš odhalená ramena, ale vy se chystáte na svou životní událost, proto je na prvním místě váš příjemný pocit.

Každá nevěsta si těsně před obřadem klade otázku, jestli opravdu zvolila ty správné šaty, ve kterých si ji její vyvolený bude brát za ženu.

A protože snubní prstýnek budete na ruce nosit celý život, jde o to, abyste správně zvolili. Samozřejmě, že do zlatnictví půjdete se svým nastávajícím. V záplavě krásných blýskavých kroužků, si nezapomeňte položit otázku, jestli ten s jemným gravírováním je vhodný. Pokud ho budete nosit stále, vzorek se díky tomu za nějaký čas ztratí.
novomanželé u fontány

Dnes jsou dost módní kroužky jak pro ptáky. Mně osobně se to moc nelíbí, ale zase je tu praktická stránka věci. Většinou jsou dostatečně široké, a bez jakýchkoli ozdob, nebo středem procházející pruh jiného zlata, tedy trvale pěkné.

Je jedno, jestli si pořídíte ze žlutého zlata, bílého zlata, stříbra, nebo z chirurgické oceli, důležité je, abyste byli spolu šťastní.

Hodně záleží na tom, jakou uspořádáte hostinu. Zohlednit požadavky všech pozvaných může být oříšek.
růže u prstenu

Nevadí, že vy a váš partner máte rádi maso a některý z hostů je vegetarián a další vegan. Přizpůsobení jídelníčku dá sice zabrat, ale přece nedostanou před sebe flákotu. Také je nutné znát, jestli někdo z hostů nemá alergii na některou složku jídla. Nechcete si pokazit den tím, že budete volat záchranku.

Nechte si upéct svatební dort u vyzkoušeného cukráře. Profesionálně se tvářící cukrárna, odkud jste ještě nic neochutnali, nemusí být tím, čím se zdá. I když si vyberete krásně vypadající dort, můžete dostat překrémovanou horu, kterou díky nedostatku času nemůžete cukráři hodit na hlavu.

Některá z žen má romantické představy o vypouštění bílých holubic. Jestli tohle přání vás od dětství nepustilo, připravte se, že některý z přítomných to může odnést jejich malým dárkem.

Ať už se připravujete na svatbu, o které se bude vyprávět ještě po letech, nebo na skromnou jen s nejbližšími, důležité je, abyste se svým partnerem byli navždy a šťastní.

4.0
01