Kde vzít a nekrást?

Ano, život není jednoduchý a takové situace se mohou velmi snadno přihodit. A nemusí to být žádná katastrofa. Zalíbí se nám třeba hezká dovolená, ale chybí nám na to finance. Nebo auto, nebo domek, to je jedno. Jistě, už vidím hrozit mravokárce, že na dovolenou si půjčovat je nesmysl. Není. Užívat si člověk chce nyní, a ne až už nebude moci a bude na vozíku, nebo se šourat o berlích. Ostatně, pokud tomu někdo věří, nemusí nikam jet, nebo si pořizovat vůz. Je to každého svobodné rozhodnutí.

mince

Nuže, když už tedy padne to rozhodnutí, je třeba ty penízky nějak sehnat. Možností je samozřejmě spousta. Například se slavnostně obléci a navštívit příbuzné. Je silně pravděpodobné, že však potřebný obnos nezískáte. Tak už to chodí. S kamarády dopadnete podobně, a tak nezbývá než krok poslední, a to je banka. Seženete si kulomet, nějaké granáty a vyrazíte. Druhý den již máte zajištěno ubytování i se stravou zhruba na dvacet let a nějaké auto či dovolená vás už nemusí zajímat. https://www.zena.cz/kupujete-novou-tv-proc-vas-ma-zajimat-4k-a-hdr/r~ac9e2c5ec91311e78d510cc47ab5f122/

Takže, ještě jednou, banka ano, ale bez výše popsaných propriet. Sice odejdete pravděpodobně také bez peněz, ale jako svobodný člověk. Proč bez peněz?

Nechci tím pomlouvat naše banky, to v žádném případě. Pokud máte dostatečný příjem a malé výdaje, tak vám rádi půjčí. Oni si umí spočítat, že na tom náramně dobře vydělají. Jenže tu budete muset dokládat kdeco. Zlé jazyky tvrdí, že i spotřebu toaletního papíru. Ale to bude asi pomluva. Jednání se proto vlečou a vlečou…

bankovky

Nejvíce zamítnutých žádostí je evidováno kvůli malému příjmu. Vám se to zdá dost, jim ne. Takže neuspějete. Proto asi nezbývá jiná možnost, než vyzkoušet osvědčenou věc a tou je hypotéka bez doložení příjmu. Ano, už to k nám dorazilo a je to zde již pěkných pár let. Jednání s touto společností probíhá kosmickým tempem, nikdo nic zbytečně nezdržuje a pokud splníte podmínky, podepíšete smlouvu, máte peníze na účtu ihned. Nu, zkuste to.