Dřevěné postele z masivu borovice


Přírodní materiály, vysoká kvalita výrobku, precizní zpracování, ručně vyráběné produkty, lakované nebo přírodní, s jednouchým a velice vzhledným stylem, vkusné, líbivé a šetrné k přírodě, vhodné do jakéhokoliv typu bydlení, snadno přizpůsobitelné ostatním materiálům a barvám, s krásným designem. Těmito slovy a mnohými dalšími bychom mohli popsat dřevěné postele z masivu borovice.
Velikost 90 x 190 cm je jednou z těch méně tradičních, leč v posledních letech hojně využívaných. V dnešní době si totiž můžete vybrat velikost, jaká je pro vás ta nejlepší, takže jsou k dispozici v našem sortimentu různé velikosti a různé styly postelí .

bílá postel

Postel z opravdového dřeva

To má v dnešní době jen málokdo. Máte rádi přírodu a občas si pořizujete přírodní věci? Pak jistě nepohrdnete ani kvalitou za výjimečnou cenu. Masiv borovice je skvělý na výrobu postelí. Velikost 90×190 centimetrů se hodí do dětských pokojíčků nebo pro mladé. Lůžka sou kvalitní, odolné a pevné. Zaručují dlouhodobou životnost, protože se jedná o opravdové masivní dřevo.
Vybírat si můžete z různých provedení:

  1. Přírodní provedení
  2. Bílá lakovaná
  3. Grafit
  4. Buk
  5. Dub
  6. Olše
  7. Calvados
  8. Ořech

postel bílá
Na výběr je opravdu z různých designů. Díky tomu si můžete dekor dřeva přizpůsobit do stávajícího dětského pokoje. K tomu snadno a ladně přizpůsobíte stávající nábytek nebo v případě rekonstrukce nový. K dispozici je i možnost přistýlky nebo úložných prostor. Menší ratolesti se budou cítit bezpečnější i se zábranou.

Lůžko pro zdravý, spokojený a kvalitní spánek
I děti chtějí spát kvalitně a příjemně. Dopřejte jim dostatek pohodlí, ale i nezávadný materiál. Zdravý spánek je v období vývinu dítěte to nejdůležitější. Spánek bychom neměli podceňovat ani u dospělých. Díky němu se můžete vyhnout mnohým zdravotním problémům a dětem ve kvalitní posteli dopřát sladké sny a zdravý spánek.